Slideshow image


Since your web browser does not support JavaScript, here is a non-JavaScript version of the image slideshow:

slideshow image


slideshow image


slideshow image


slideshow image


//

//slideshow image
//

//
 
Hieronder vind je het aantal leden terug van FC Waterduvels.
Naam: Ludo Van Put
Email: ludo@waterduvels.be
Nick: Ludo
Doelpunten: 0 (seizoen) - 25 (totaal)
Aangemeld op: 01/01/2007
Anekdote: Centrale middenvelder
Tel. nr.: -

Naam: Jan VV
Email: jan@waterduvels.be
Nick: Vlaene
Doelpunten: 0 (seizoen) - 16 (totaal)
Aangemeld op: 01/01/2007
Anekdote: Aanvaller en nu tijdelijk keeper
Tel. nr.: -

Naam: Jean-Claude Van Zandycke
Email: jacky@waterduvels.be
Nick: JaCky
Doelpunten: 0 (seizoen) - 6 (totaal)
Aangemeld op: 10/08/2006
Anekdote: Verdediger
Tel. nr.: -

Naam: Dirk De Backer
Email: dirk@waterduvels.be
Nick: Dirk
Doelpunten: 0 (seizoen) - 2 (totaal)
Aangemeld op: 01/01/2007
Anekdote: Verdediger
Tel. nr.: -

Naam: Steven Poppe
Email: poppe.steven@telenet.be
Nick: Steven
Doelpunten: 0 (seizoen) - 10 (totaal)
Aangemeld op: 01/02/2007
Anekdote: Verdediger
Tel. nr.: 0479/26.81.58

Naam: Jurgen Van De Fonteyne
Email: jurgen@waterduvels.be
Nick: Jurgen
Doelpunten: 0 (seizoen) - 15 (totaal)
Aangemeld op: 01/01/2007
Anekdote: Middenvelder
Tel. nr.: -

Naam: Sven Depaepe
Email: sven@waterduvels.be
Nick: Paepe
Doelpunten: 0 (seizoen) - 0 (totaal)
Aangemeld op: 01/01/2007
Anekdote: Verdediger
Tel. nr.: -

Naam: Kurt Andries
Email: kurt@waterduvels.be
Nick: Kurt
Doelpunten: 0 (seizoen) - 0 (totaal)
Aangemeld op: 01/01/2007
Anekdote: Arbiter
Tel. nr.: -

Naam: Tom Obreno
Email: tom@waterduvels.be
Nick: ObieOne
Doelpunten: 2 (seizoen) - 79 (totaal)
Aangemeld op: 01/01/2007
Anekdote: Links middenvelder.
Tel. nr.: -

Naam: Thierry Besson
Email: thierry@waterduvels.be
Nick: Thierry
Doelpunten: 0 (seizoen) - 33 (totaal)
Aangemeld op: 01/02/2007
Anekdote: Middenvelder
Tel. nr.: -

Naam: Frederik Van De Gehuchte
Email: frederik@waterduvels.be
Nick: Fred
Doelpunten: 0 (seizoen) - 36 (totaal)
Aangemeld op: 01/01/2007
Anekdote: Middenvelder
Tel. nr.: -

Naam: Tomas Ysebaert
Email: tomas@waterduvels.be
Nick: Tomassinho
Doelpunten: 0 (seizoen) - 12 (totaal)
Aangemeld op: 01/01/2007
Anekdote: Verdediger
Tel. nr.: -

Naam: Seppe De Pauw
Email: seppe@waterduvels.be
Nick: Seppe
Doelpunten: 0 (seizoen) - 0 (totaal)
Aangemeld op: 01/09/2015
Anekdote: Middenvelder

Naam: Steven Verhulst
Email: stevenverhulst@waterduvels.be
Nick: Steven Verhulst
Doelpunten: 0 (seizoen) - 5 (totaal)
Aangemeld op: 01/01/2000
Anekdote: Middenvelder - verdediger

Naam: Aaron Maes
Email: aaron@waterduvels.be
Nick: Aaron
Doelpunten: 0 (seizoen) - 16 (totaal)
Aangemeld op: 12/12/2011
Anekdote: Aanvaller

Naam: Harmen Broucke
Email: harmen@waterduvels.be
Nick: Harmen
Doelpunten: 0 (seizoen) - 2 (totaal)
Aangemeld op: 01/01/2000
Anekdote:

Naam: Kristof Van De Gehuchte
Email: kristof@waterduvels.be
Nick: Kristof
Doelpunten: 0 (seizoen) - 1 (totaal)
Aangemeld op: 01/01/2000
Anekdote: Keeper

Naam: Wim Goeminne
Email: wim@waterduvels.be
Nick: Wim
Doelpunten: 0 (seizoen) - 3 (totaal)
Aangemeld op: 01/01/2000
Anekdote:

Naam: Arthur De Bruyne
Email: arthur@waterduvels.be
Nick: Arthur
Doelpunten: 0 (seizoen) - 0 (totaal)
Aangemeld op: 01/01/2000
Anekdote:

Naam: Pascal Van Daele
Email: pascal@waterduvels.be
Nick: Pascal
Doelpunten: 0 (seizoen) - 0 (totaal)
Aangemeld op: 01/09/2015
Anekdote:

Naam: Kristoff Van Haeverbeke
Email: kristoff@waterduvels.be
Nick: Kristoff
Doelpunten: 0 (seizoen) - 0 (totaal)
Aangemeld op: 01/01/2000
Anekdote:

Naam: Johan Van Wontergem
Email: johan@waterduvels.be
Nick:
Doelpunten: 0 (seizoen) - 0 (totaal)
Aangemeld op: 01/01/2000
Anekdote:



Copyright © FC Waterduvels - All rights reserved -